MİMARLIK

el-cizimi

TUMAN GLOBAL Şirketimizin en büyük hedefi müşterilerine keyifli mekanlar yaratmaya çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim çalışma anlayışımızda en önem taşıyan konudur.

Kullanıcıyı mutlu eden, kullandıkça daha çok seveceği alanlar yaratmak en büyük idealimiz. Mekanları mimari, iç mimari veya ürün bazında ayırmıyor bir bütün olarak ele alıyoruz. Kişilerin tarzına göre projelendirme hizmeti sunmaktayız.

Fonksiyon bizler için en önemli unsur. İşlevsiz bir yaşam sahasının kişiyi mutsuz edeceğinin farkındayız, işimize bu bilinçle yaklaşıyoruz.

MİMARLIK HİZMETLERİMİZ

Mimari Proje Hizmetleri

Tüm Mimari-Statik-Elektrik-Mekanik projelerini bünyemizde bulundurduğumuz yetkin çalışma arkadaşlarımız ile hazırlıyor ve çağa uygun yapılar ortaya koymaya çalışıyoruz.

İç Mekan Tasarımı ve Uygulamaları

Firmamız yurt genelinde mağaza ağı kuran veya franchising sistemiyle çalışmakta olan markaların proje-konseptlerini projelendirme ve uygulama hizmetleri verir.

Taahhüt Hizmetleri

Mevcut projelendirilmiş projelerin uygulama hizmetlerini verir.
Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile en ideal malzemeyi en ideal ve fonksiyonel detay ile birleştirerek kullanıcı dostu mekanlar yaratır.

Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri

Doğru malzeme, doğru detay, optimum süre içerisindeki dengeyi kurmak ve projenin her adımının doğru ilerlemesini sağlamak amacıyla çalışmaktayız.

 

DANIŞMANLIK 

⦁ Mimari Danışmanlık
⦁ İç Mimari Danışmanlık
⦁ Konsept tasarım Danışmanlık
⦁ 3D Renderings – Görsel Tasarım Danışmanlık

TASARIM 

⦁ Konsept tasarım
⦁ Mağaza Tasarım
⦁ Showroom Tasarım
⦁ Cafe &Restoran Tasarım
⦁ Fuar Stand Tasarım
⦁ Endüstriyel Tesis Tasarım
⦁ Konut Tasarım

UYGULAMA VE ÜRETİM HİZMETLERİ

⦁ Kontrolörlük
⦁ Uygulama Yönetimi
⦁ İnşaat, Mekanik ve Elektrik Uygulama
⦁ Mimari Uygulama Hizmeti
⦁ Anahtar Teslim Projeler
⦁ Mağaza Mobilya ve Ekipman üretimi