İTHALAT / İHRACAT

export

Türkiye’de üretilip yurt dışı standartlarına uygun olan bütün yapı malzemeleri ve gıdaları bünyemizce inceledikten sonra yurt dışı pazarında sunmak en büyük temennimizdir.

Bu hususta gümrük mevzuatına hakim olmamız ihracat yaparken anlaşmalı lojistik şirketleri ile ve gümrük müşavirimize güvenimiz tamdır.

Hedefimiz satış fiyatlandırmasını yaparken tüm olasılıkları göz önünde bulundurarak karlılığın maksimize edilmesi.

Şirketimiz ilk etap da yoğunluğunu Almanya pazarında kuracağını Türk-Alman ticari ilişkilerini güçlendirmek adına belirtmek isteriz.

⦁ İnşaat Malzemeleri
⦁ Gıda Sektörü

İNŞAAT MALZEMELERİ

460757

Bu alanda aklınıza gelebilecek her türlü Yapı Malzemesini: İnşaat demiri, tuğla çeşitleri, YTONG – gazbeton çeşitleri, çatı malzemeleri, profil demir çeşitleri, izolasyon malzemeleri, iç ve dış cephe kaplama malzemeleri, sizin için uygun fiyata temin eder, ister yurt içi, ister yurt dışı sizinle çalışabiliriz.

Aynı zamanda hırdavat malzemeleri ve sıhhi tesisat malzemeleri satışı da yaparak müşterilerimize inşaat yapı işlerinde ihtiyaç duydukları malzeme, araç ve gereçleri tedarik edebilecekleri tek adres olarak hizmet sunmaktayız.

İnşaat sürecinde ve tadilat işlemlerinde en önemli görevlerden birisi de planlı olarak yapı malzemeleri seçimini ve tedariğini sağlamaktır.
Yapı malzemeleri seçilirken gereksinimler doğru belirlenmeli, bu istikamette satın alma yapılmalıdır.

TUMAN GLOBAL’in tecrübeli kadrosu, bu süreçte de müşterilerine gerek sözlü gerekse yerinde tespitler yaparak bedava dağıttığı danışmanlık hizmeti vermektedir.

GIDA

sdasds

Türkiye verimli toprakları ve iklimsel değişkenliği ile Gıda sektöründe geniş bir yelpazeye sahiptir.

Biz TUMAN GLOBAL şirketi olarak ‘’En iyi Kalite, En uygun Fiyat’’ sloganı ile müşterilerimize Zeytin, Zeytinyağı, Kuru ve Yaş meyve, Kuzugöbeği mantarı, Kuruyemiş çeşitleri (Ceviz, Fındık, Antepfıstığı) ve Bakliyat sunmaktayız.